Oferowane usługi

      Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Kluczową rolą naszego działania jest wyeksponowanie naturalnego piękna naszych pacjentek. Cel ten realizujemy działając zgodnie z następującymi wartościami:

PROFESJONALIZM zatrudniamy najlepszych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, wszystkie zabiegi są dobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta

KOMPLEKSOWA OPIEKA każdy pacjent otrzymuje wsparcie procesjonalnego opiekuna medycznego, poza wizytami u lekarza ma nieograniczony kontakt ze swoim opiekunem, który czuwa nad nim od momentu pierwszego kontaktu, aż po zakończenie rekonwalescencji

BEZPIECZEŃSTWO to dla nas priorytet

ROZWÓJ wciąż dostosowujemy się do potrzeb naszych pacjentów, wprowadzając innowacyjne i bezpieczne rozwiązania w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Nasz nowy dział wspiera ludzi w odnajdywaniu swojego naturalnego piękna. Daje im szansę na ukazanie swojej atrakcyjności i zatrzymanie młodości. Nasi lekarze, dzięki swojej olbrzymiej wrażliwości estetycznej są w stanie tak spersonalizować zabiegi dla pacjentów/ki, aby wyeksponować pełnie ich piękna.

Specjaliści realizujący zabiegi:

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych laserów frakcyjnych COdostępnych na rynku lubelskich usług medycznych.

Laser frakcyjny EDGE ONE

renomowanego koreańskiego producenta Jeisys pozwala na realizację mało inwazyjnych i niezwykle efektywnych zabiegów z zakresu:

  • Medycyny estetycznej, 
  • Ginekologii estetycznej i leczniczej 
  • Chirurgi ogólnej i dziecięcej,
  • Dermatologii i dermatochirurgii, 
  • Laryngologii.

Laser frakcyjny

Prywatny szpital CM Sanitas posiada specjalistyczny laser frakcyjny CO2, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie minimalnie inwazyjnych i zarazem efektywnych zabiegów. Szpital w Lublinie oferuje zabiegi z dziedzin medycyny estetycznej, ginekologii leczniczej i estetycznej, laryngologii, dermatochirurgii i dermatologii oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej.
Wykorzystanie lasera frakcyjnego daje szybki i długotrwały efekt. Zabiegi są krótkie, co pozwala pacjentom zaoszczędzić sporo czasu.

Laser frakcyjny wykorzystywany w naszych zabiegach medycyny estetycznej

Laser frakcyjny jest specjalistycznym sprzętem, który wykorzystuje się do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Centrum Medyczne Sanitas posiada jeden z najbardziej nowoczesnych laserów koreańskiej produkcji Jeisys, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie mało inwazyjnych i krótkich zabiegów.  Wykorzystanie lasera frakcyjnego CO2, poprawi jakość życia wielu osobom. Sprzęt stosuje się w przypadku zabiegów dla osób dorosłych i dla dzieci. Oprócz wyglądu, zabiegi z zastosowaniem lasera wpłyną na stan zdrowia pacjentów, urodę i samopoczucie.

Laser EDGE ONE umożliwia przeprowadzenie zabiegów z dziedzin medycyny takich jak laryngologia, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna i dziecięca, ginekologia estetyczna i lecznicza oraz dermatologia i dermatochirurgia.
Pożądane efekty zabiegów, jakie wykonuje się za pomocą lasera frakcyjnego, są szybkie i długotrwałe. Z zaletami nowoczesnego sprzętu łączą się umiejętności i doświadczenie lekarzy. W efekcie mogą Państwo liczyć na najwyższą jakoś usług. Specjaliści dobierają rodzaj usług i zabiegów do stanu pacjentów oraz do ich potrzeb. Zabiegi są wykonywane niezwykle szybko, co pozwala zaoszczędzić czas pacjentom. Zabiegi realizowane z wykorzystaniem lasera frakcyjnego w CM Sanitas Lublin to szybki, pożądany i długotrwały efekt. 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszych Specjalistów również w SOBOTĘ!