Ortopedia jest dziedziną medycyny, w której główną rolę odgrywają elementy narządu ruchu. Dział ten skupia się na chorobach, urazach, wadach nabytych i wrodzonych układu ruchu. Uszkodzone mięśnie, kości i stawy poddawane są specjalistycznemu leczeniu. W zależności od rodzaju nieprawidłowości, nasi specjaliści dobierają odpowiedni program ćwiczeń w celu odzyskania pełnej sprawności. Oferta CM Sanitas obejmuje badania, diagnostykę oraz leczenie. Opieka lekarska zapewni Państwu szybki powrót do zdrowia i wykonywania codziennych i zawodowych czynności.

Specjaliści realizujący usługi:

Zespół ortopedów to wykwalifikowani specjaliści podsiadający wysokie wykształcenie i doświadczenie. Lekarze dysponują profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu można wykonać wszelkie badania i zabiegi szybko i precyzyjnie.

Ortopedia Lublin – oferta CM Sanitas

CM Sanitas gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, zapewniając szybkie efekty leczenia. Ortopedia Lublin jest działem, który wykonuje badania laboratoryjne, RTG i USG. Specjaliści zlecają rehabilitację i fizjoterapię. Szpital specjalistyczny oferuje przeprowadzanie szeregu zabiegów ortopedycznych. Opieka lekarzy rozpoczyna się od zlecenia badań, aż do wizyt kontrolnych po zakończeniu rehabilitacji.

W poradni ortopedycznej w Lublinie nasi specjaliści oferują Państwu najlepszą opiekę ortopedyczną i poprowadzą od diagnozy do leczenia, a następnie indywidualnie dostosują zabiegi terapeutyczne realizowane przez Dział Rehabilitacji. Podjęte w odpowiednim czasie leczenie przy użyciu specjalistycznych metod i wysokospecjalistycznych procedur pozwala na szybki powrót do zdrowia, a zatem powrót do pracy zawodowej, aktywności życiowej i realizowania sportowych zainteresowań.

W ramach poradni ortopedycznej diagnostyka zawiera m.in.:

  • badania radiologiczne (RTG)
  • badania ultrasonograficzne (USG stawów, kości, mięśni, ścięgien)
  • badania laboratoryjne

W ramach szpitala specjalistycznego wykonujemy szeroki zakres zabiegów ortopedycznych.