Stomatologia Centrum Medycznego Sanitas Lublin to miejsce, które zostało stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Oferujemy komfortowe warunki leczenia, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, który sprawia, że wizyta staje się mniej stresująca, a wybrana metoda leczenia jest skuteczna. Stwarzamy przyjazną i rodzinną atmosferę oraz zapewniamy kompleksową opiekę. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta z możliwością przedstawienia całościowego planu profilaktyczno - leczniczego dla dzieci jak i dla dorosłych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, placówka posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Kontakt bezpośredni z poradnią stomatologiczną: 663 350 098

 

Specjaliści:

Dużym plusem całościowego leczenia w zakresie stomatologii w jednej placówce medycznej jest znaczna oszczędność czasu. CM Sanitas Lublin zlokalizowane jest w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do naszej placówki jest możliwy z każdego miejsca w mieście. Dodatkowo naszą zaletą jest bliskość środków komunikacji miejskiej oraz możliwość skorzystania z miejsc parkingowych. Zaufany stomatolog stwarza poczucie bezpieczeństwa i na pierwszym miejscu stawia dobro i komfort każdego pacjenta. To właśnie charakteryzuje Centrum Medyczny Sanitas Lublin - zapraszamy.

Gabinet Stomatologiczny - Stomatolog Lublin

Gabinet wyposażony jest w nowoczesne unity stomatologiczne z dodatkowym oprzyrządowaniem specjalistycznym. Diagnostyka stomatologiczna oparta jest na badaniach RTG wykonywanych na aparatach nowej generacji. Na wynik badania pacjent oczekuje ok. 10 minut.

ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH