Rehabilitacja i fizjoterapia

Oferta przychodni obejmuje szeroki zakres usług. Lekarze świadczą pomoc od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie. Program rehabilitacji jest dobierany do każdego pacjenta w sposób indywidualny. Regularne zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, wraz ze współpracą pacjenta, pozwolą odzyskać pełną sprawność lub znacznie ją poprawić.

Specjaliści często zalecają dodatkowe wykonywanie zestawu prostych ćwiczeń w domu. W zależności od typu urazu, miejsca oraz jego stopnia, lekarze dobierają program ćwiczeń. Zabiegi są przeprowadzane również w przypadku, gdy pacjent cierpi na chroniczny ból, schorzenia neurologiczne i schorzenia układu ruchu w przypadku wszystkich części ciała.

Zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii w Lublinie pomogą Państwu szybko odzyskać dawną sprawność mięśni i kości. Niezależnie od rodzaju i miejsca urazu, fizjoterapeuci zapewniają fachową opiekę terapeutyczną. Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne w przychodni CM Sanitas w Lublinie są wykonywane przez doświadczonych terapeutów. Usługi terapeutyczne są kierowane zarówno do osób dorosłych, starszych oraz dzieci. Dzięki fachowej pomocy fizjoterapeutów, mogą Państwo znacznie podnieść jakość swojego życia.

 

Od zawsze dokładamy wszelkich starań aby traktować pacjenta holistycznie, stosując kompleksową opiekę terapeutyczną.

W naszej pracy kierujemy się sprawdzonymi i skutecznymi standardami terapii, co pozwala optymalizować profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w procesie rehabilitacji dopełnia skuteczności terapii. Odpowiednio dobrany, zindywidualizowany program rehabilitacji pozwala przywrócić, bądź skompensować utraconą sprawność.