Rehabilitacja i fizjoterapia Lublin

Oferta przychodni obejmuje szeroki zakres usług. Lekarze świadczą pomoc od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie. Program rehabilitacji jest dobierany do każdego pacjenta w sposób indywidualny. Regularne zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, wraz ze współpracą pacjenta, pozwolą odzyskać pełną sprawność lub znacznie ją poprawić.

Specjaliści często zalecają dodatkowe wykonywanie zestawu prostych ćwiczeń w domu. W zależności od typu urazu, miejsca oraz jego stopnia, lekarze dobierają program ćwiczeń. Zabiegi są przeprowadzane również w przypadku, gdy pacjent cierpi na chroniczny ból, schorzenia neurologiczne i schorzenia układu ruchu w przypadku wszystkich części ciała.

Zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii w Lublinie pomogą Państwu szybko odzyskać dawną sprawność mięśni i kości. Niezależnie od rodzaju i miejsca urazu, fizjoterapeuci zapewniają fachową opiekę terapeutyczną. Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne w przychodni CM Sanitas w Lublinie są wykonywane przez doświadczonych terapeutów. Usługi terapeutyczne są kierowane zarówno do osób dorosłych, starszych oraz dzieci. Dzięki fachowej pomocy fizjoterapeutów, mogą Państwo znacznie podnieść jakość swojego życia.

Kontakt bezpośredni z poradnią rehabilitacji: 81 528 75 84

 

Od zawsze dokładamy wszelkich starań aby traktować pacjenta holistycznie, stosując kompleksową opiekę terapeutyczną.

W naszej pracy kierujemy się sprawdzonymi i skutecznymi standardami terapii, co pozwala optymalizować profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w procesie rehabilitacji dopełnia skuteczności terapii. Odpowiednio dobrany, zindywidualizowany program rehabilitacji pozwala przywrócić, bądź skompensować utraconą sprawność.