Oferowane usługi

Szczepienia pracowników zapewniają indywidualną ochronę im samym, ochronę ich Klientów oraz współpracowników. Nieuodpornieni pracownicy po zakażeniu mogą być źródłem zakażenia dla innych. Dlatego też ważnym elementem jest odpowiednie zabezpieczenie pracowników przed negatywnymi konsekwencjami braku szczepień.

 

PRACODAWCO NIE CZEKAJ ZASZCZEP SWOICH PRACOWNIKÓW I ZMNIEJSZ RYZYKO ZACHOROWAŃ.

 

Sezon jesienno-zimowy to dla wielu firm czas wytężonej pracy, realizacji projektów, tworzenie bilansów. Jest to również czas wzmożonych zachorowań na grypę.

W związku z tym - jak co roku - chcielibyśmy wesprzeć Państwa profilaktycznymi szczepieniami ochronnymi przeciw grypie, które są skutecznym narzędziem zapobiegania wielodniowej absencji pracowników w pracy.

Przeprowadzone badania dowodzą, że bezpośrednie koszty grypy ponoszone przez przedsiębiorstwa i straty nią spowodowane są 2 – 4 razy wyższe od kosztów szczepień wśród pracowników.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy wykonanie kompleksowej usługi, zarówno kwalifikacji do szczepienia jak i podania szczepionki, zarówno w placówce Centrum Medycznego Sanitas jak i w Państwa firmie.

Forma szczepień i ich terminy ustalone zostaną zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami.

Oferujemy:

  • dwa rodzaje szczepionek Vaxigrip i Influvac
  • profesjonalizm i doświadczenie zespołu medycznego,
  • komfortowe warunki świadczenia usług medycznych,
  • wysoki standard obsługi,

Informujemy, że w swojej ofercie posiadamy także inne szczepionki chroniące przed takimi chorobami jak tężec, WZW A i B, czy wściekliźnie oraz szczepienia chroniące przed chorobami tropikalnymi.

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane szczepieniami przeciwko COVID-19. Uruchomienie usługi nastąpi po wejściu w życie  rozporządzenia w sprawie szczepień w firmach i instytucjach.

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt mailowy:   info@cmsanitas.pl

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Zespół ds. Obsługi Klienta