Gastroenterologia – jest dziedziną medycyny, która diagnozuje i leczy zaburzenia i choroby układu pokarmowego. W naszej poradni przyjmują lekarze wykwalifikowani w ocenie i leczeniu osób z zaburzeniami przełyku, wątroby, pęcherzyka żółciowego, żołądka, trzustki czy jelit.

Oferujemy szeroką gamę zaawansowanych możliwości diagnostycznych i leczenia zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Umożliwiamy wykonanie badań endoskopowych, również w znieczuleniu ogólnym.

Przy poradni gastroenterologicznej działa pracownia endoskopowa, w której wykonywane są badania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Badania endoskopowe są badaniami diagnostycznymi jak również terapeutycznymi ze względu na fakt możliwości usunięcia ciał obcych, tamowania krwawień, rozszerzenie zwężeń w przewodzie pokarmowym czy usunięcie polipów.

Nasz zespół świadczy następujące usługi z zakresu endoskopii:

  • Gastroskopia
  • Kolonoskopia
  • Sigmoidoskopia
  • Rektoskopia
  • Polipektomia

Pacjenci wymagający diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego mogą konsultować się u specjalistów z zakresu: gastroenterologii, chorób wewnętrznych, chirurgii, onkologii.

Dysponujemy pracownią ultrasonograficzną i pracownią endoskopii diagnostycznej oraz pracownią zabiegową przewodu pokarmowego.