Światowa Organizacja Zdrowia definiuje zdrowie jako „stan pełnego dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego, a nie tylko brak choroby lub kalectwa”. Praktyka medycyny estetycznej usprawnia stan zdrowia pacjentów poprzez poprawę wymiaru psychicznego i społecznego, które są kluczowe dla tej definicji. Medycyna estetyczna stanowi dział estetologii medycznej, czyli nauki zajmującej się badaniem, opisywaniem, pielęgnowaniem, przywracaniem oraz kreowaniem za pomocą środków medycznych piękna ciała ludzkiego rozumianego jako atrakcyjność fizyczna. Estetologia w odróżnieniu od kosmetyki wykorzystuje środki medyczne, a zabiegi z jej zakresu wykonywane są wyłącznie przez lekarzy.

Klinika Urody Sanitas to miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Stworzone przez zespół wykwalifikowanych lekarzy, dla których medycyna estetyczna jest pasją.
W ofercie naszej kliniki znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, która pozwala na indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Klinika dba o najwyższe standardy, stosując wyłącznie certyfikowane produkty renomowanych firm i bezpieczny, certyfikowany sprzęt medyczny. Bezpieczeństwo i komfort jest naszym priorytetem.

Piękno polega na właściwej proporcji i blasku. Nasi specjaliści pomogą wydobyć piękno, które jest w Tobie. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami dostępnymi w naszej ofercie.