Komercyjnie

Biorewitalizacja intymna - 350 zł - NOWOŚĆ
- PRX lady
- pakiet 3 zabiegów - 900 zł

Kuracja depigmentacyjna intymna - 1900 zł
- Dermamelan intimate

Depigmentacja intymna

Metoda depigmentacji usuwająca i regulująca przebarwienia zewnętrznych okolic intymnych, wewnętrznej strony ud oraz pachwin, zapewniająca zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe efekty.

dermamelan® intimate to metoda depigmentacji, szczególnie wskazana do stosowania na zewnętrznych okolicach intymnych, wewnętrznej stronie ud i pachwinach. Wyjątkowa ze względu na podwójne działanie, usuwa i reguluje przebarwienia, zapewniając zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe efekty, oraz poprawia elastyczność, jędrność i wygląd okolic intymnych. Produkt o wysokiej tolerancji do leczenia skóry okolic intymnych. Sprzedaż online produktu jest niedozwolona, a zabieg może by przeprowadzany tylko w autoryzowanej klinice.

Biorewitalizacja intymna

PRX-T Lady jest wysoko ceniony przez kobiety w różnym wieku i może być stosowany przez lekarzy estetycznych i ginekologów, jako nieinwazyjne, bezpieczne i skuteczne leczenie skóry okolicy anogenitalnej, pach i otoczek brodawek sutkowych.
Jest to nieablacyjna, chemiczna stymulacja skóry, nieinwazyjne leczenie przebarwień i chrono-starzenia się zewnętrznych kobiecych okolic intymnych, dołów pachowych, otoczek brodawek sutkowych i okolicy perianalnej.
PRX-T Lady to niechirurgiczny zabieg, który łączy działanie produktów profesjonalnych i domowych.
Zabieg polega na zewnętrznym wcieraniu profesjonalnej formuły PRX-T Lady, która nadaje jędrność, ujednolica koloryt i strukturę skóry. Kontynuacja zabiegu polega na systematycznej terapii domowej poprzez zastosowanie specjalnie opracowanego serum rozjaśniającego WiQo.

Zalety

  • Biorewitalizacja bez użycia igieł
  • Bezbolesność
  • Brak długiej rekonwalescencji
  • Natychmiastowe i długotrwałe efekty
  • Niska cena

 Wskazania

  • Rozjaśnianie przebarwień i defektów chrono-starzenia zewnętrznych obszarów intymnych u kobiet, otoczek brodawek sutkowych i okolicy perianalnej
  • Przywrócenie skórze jędrności i napięcia, nie uszkadzając naskórka

Zaleca się przeprowadzanie zabiegów z częstotliwością 1 zabieg co 15 dni – 5 lub więcej zabiegów w cyklu