Centrum Medyczne Sanitas Lublin świadczy wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Oferujemy komfortowe warunki leczenia, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, który sprawia, że wizyta staje się mniej stresująca a wybrana metoda leczenia jest skuteczna. Stwarzamy przyjazną i rodzinną opiekę dzięki profesjonalizmowi lekarzy i asystentek stomatologicznych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta z możliwością przedstawienia całościowego planu profilaktyczno - leczniczego również dla całej rodziny. Poszukiwany stomatolog? - wybierz CM Sanitas Lublin.

Dużym plusem całościowego leczenie w zakresie stomatologii w jednej placówce medycznej jest znaczna oszczędność czasu. CM Sanitas Lublin zlokalizowane jest w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do naszej placówki jest możliwy z każdego miejsca w mieście. Dodatkowo naszą zaletą jest bliskość środków komunikacji miejskiej oraz możliwość skorzystania z miejsc parkingowych. Zaufany stomatolog stwarza poczucie bezpieczeństwa i na pierwszym miejscu stawia dobro i komfort każdego pacjenta. To właśnie charakteryzuje Centrum Medyczny Sanitas Lublin - zapraszamy.

Gabinet Stomatologiczny - Stomatolog Lublin

Gabinet wyposażony jest w nowoczesne unity stomatologiczne z dodatkowym oprzyrządowaniem specjalistycznym.Diagnostyka stomatologiczna oparta jest na badaniach RTG wykonywanych na aparatach nowej generacji. Na wynik badania pacjent oczekuje ok. 10 minut.

ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH