Diagnostyka medyczna stanowi jedną z najważniejszych dziedzin współczesnej medycyny - dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i badań laboratoryjnych możliwe jest wczesne wykrycie i wyleczenie wielu groźnych chorób. Coraz częściej słyszymy o zaleceniach dotyczących regularnych badań profilaktycznych, które pomagają łatwo zidentyfikować osoby o zwiększonym ryzyku zachorowania na poważne choroby, jeszcze zanim pojawią się pierwsze objawy kliniczne.

 

Specjaliści:

             Centrum Medyczne Sanitas oferuje bardzo szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Poza diagnostyką laboratoryjną w ramach określonych poradni lub w trybie indywidualnym mogą Państwo wykonać pełną diagnostykę kardiologiczną, okulistyczną, układu oddechowego, narządu słuchu czy diagnostykę nerwowo-mięśniową. Wiedza, umiejętności i doświadczenie naszych lekarzy to cechy, które w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem pozwolą szybko wykryć i wyleczyć groźne choroby.

KALENDARZ BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem badań profilaktycznych, które można  wykonać stosownie do wieku — patrz „Oferowane usługi”

QUICK DIAGNOSTIC

Wybierz pakiet dla siebie lub bliskich i zrealizuj go w naszej placówce W CIĄGU JEDNEGO DNIA.