Diagnostyka stanowi jedną z najważniejszych dziedzin współczesnej medycyny - dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i badań laboratoryjnych możliwe jest wczesne wykrycie i wyleczenie wielu groźnych chorób.

Diagnostyka na najwyższym poziomie


Diagnostyka jest jedną z ważniejszych części przeprowadzania leczenia. Po szczegółowym wywiadzie z lekarzem i opisaniem dolegliwości przez pacjenta, lekarz zleca pakiet wymaganych badań. Wykonywanie odpowiednich badań umożliwia wykluczenie lub potwierdzenie konkretnych chorób. Dzięki temu, lekarze są w stanie ustalić program leczenia, po którym powrócą Państwo do zdrowia.
Nasz szpital jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, który pozwala na przedwczesne wykrycie wielu chorób. Szeroko prowadzone badania laboratoryjne umożliwiają otrzymanie wyników, które określą stan pacjenta.
Specjaliści z CM Sanitas skierują Państwo na odpowiednie badania, które wykonują fachowcy. Wiedza, umiejętności i doświadczenie naszych lekarzy to cechy, które w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem pozwolą szybko wykryć i wyleczyć groźne choroby.

 

Profesjonalne badania w CM Sanitas

Oprócz podstawowych badań diagnostycznych, mają Państwo możliwość wykonać badania z dziedzin takich jak okulistyka i kardiologia. Nasi specjaliści z CM Sanitas mogą również zlecić diagnostykę układu oddechowego, narządu słuchu i nerwowo – mięśniową. Podczas przeprowadzania badań diagnostycznych, są Państwo objęci opieką lekarzy.

Centrum Medyczne Sanitas oferuje bardzo szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Poza diagnostyką laboratoryjną w ramach określonych poradni lub w trybie indywidualnym mogą Państwo wykonać pełną diagnostykę kardiologiczną, okulistyczną, układu oddechowego, narządu słuchu czy diagnostykę nerwowo-mięśniową.