Rehabilitacja medyczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem bólu, urazów, schorzeń narządu ruchu, schorzeń neurologicznych, rehabilitacją pooper Rehabilitacja odgrywa główną rolę w rekonwalescencji pacjenta. Różnorodne zabiegi wykonuje się po przebytych złamaniach lub urazach kości, stawów i mięśni oraz w przypadku wielu chorób. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu lekarzy, leczenie pacjentów przynosi szybkie efekty. Zespół CM Sanitas dysponuje profesjonalnym sprzętem, szczególnie przydatnym w fizjoterapii i rehabilitacji.

Rehabilitacja i fizjoterapia Lublin

Oferta przychodni obejmuje szeroki zakres usług. Lekarze świadczą pomoc od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie. Program rehabilitacji jest dobierany do każdego pacjenta w sposób indywidualny. Regularne zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, wraz ze współpracą pacjenta, pozwolą odzyskać pełną sprawność lub znacznie ją poprawić.

Specjaliści często zalecają dodatkowe wykonywanie zestawu prostych ćwiczeń w domu. W zależności od typu urazu, miejsca oraz jego stopnia, lekarze dobierają program ćwiczeń. Zabiegi są przeprowadzane również w przypadku, gdy pacjent cierpi na chroniczny ból, schorzenia neurologiczne i schorzenia układu ruchu w przypadku wszystkich części ciała.

Zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii w Lublinie pomogą Państwu szybko odzyskać dawną sprawność mięśni i kości. Niezależnie od rodzaju i miejsca urazu, lekarze zapewniają fachową opiekę terapeutyczną. Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne w przychodni CM Sanitas w Lublinie są wykonywane przez doświadczonych lekarzy. Usługi terapeutyczne są kierowane zarówno do osób dorosłych, starszych oraz dzieci. Dzięki fachowej pomocy lekarzy, mogą Państwo znacznie podnieść jakość swojego życia.

 

Od zawsze staramy się traktować pacjenta holistycznie, stosując kompleksową opiekę terapeutyczną.

W naszej pracy kierujemy się sprawdzonymi i skutecznymi standardami terapii, co pozwala optymalizować profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w procesie rehabilitacji dopełnia skuteczności terapii. Odpowiednio dobrany, zindywidualizowany program rehabilitacji pozwala przywrócić, bądź skompensować utraconą sprawność.