W ramach NFZ
  • Nie 
Komercyjnie
  • Tak 
W ramach abonamentu
  • Nie 
Znieczulenie
  • Tak 

Specjaliści realizujący usługę:

Implanty – stomatologia Lublin


CM Sanitas oferuje uzupełnienie braków zębowych oraz zabiegi korekcyjne uzębienia. Stomatologia Lublin zajmuje się wykonywaniem koron oraz mostów porcelanowych. Oferta gabinetu dentystycznego obejmuje wstawianie koron protetycznych, mostów, protezy szkieletowe z zatrzaskami, protezy akrylowe oraz wkłady koronowo – korzeniowe (pojedyncze i składane).
Na implantach umieszczane są uzupełnienia protetyczne stałe i ruchome.

Materiały, jakie wykorzystuje się do produkcji implantów, to akryl, porcelana, metal, włókno szklane oraz stopy szlachetne. W zależności od rodzaju implantu i protezy, stosuje się konkretne typy materiałów.

Oferta stomatologii Lublin umożliwia odzyskać estetyczny wygląd uzębienia. Odpowiednio dobrane implanty dodatkowo wzmacniają cały układ żucia, co chroni pozostałe zęby przed zniszczeniem. Nasi specjaliści w sposób indywidualny podchodzą do każdego pacjenta. Dzięki temu możliwe jest dobranie właściwych implantów, które będą się sprawdzać przez długie lata. Koszt zabiegu jest zależny od techniki wykonania implantów oraz od materiałów, jakie zostały wykorzystane do produkcji uzupełnień. Nasi specjaliści biorą pod uwagę przede wszystkim dobro pacjenta, wygodę, estetykę i trwałość danych implantów.
 

Jeśli chcielibyście Państwo zadać dodatkowe pytania lub też skonsultować konkretny przypadek, prosimy o kontakt z pracownikami naszej placówki - TEL. 81 53 40 400