Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych prywatnych placówek medycznych w Lublinie. Od 2002 roku pomagamy pacjentom z województwa lubelskiego, ale również z całej Polski i turystom zagranicznym.


CM Sanitas to miejsce w którym pacjent otrzymuje kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Przeprowadzimy go przez proces leczenia idealnie dobrany do jego potrzeb. Dzięki komplementarności usług to co może zająć miesiące w innych miejscach u nas zajmuje kilka dni.


Mamy ambicje być miejscem, w którym każdy pacjent czuje się zaopiekowany, otrzymuje indywidualnie dobraną kompleksową pomoc medyczną na najwyższym światowym poziomie.


Chcemy być liderem kompleksowych rozwiązań w opiece medycznej w województwie lubelskim.


Uważnie słuchamy pacjentów i naszych pracowników. Opieramy się na doświadczeniu i wiedzy. Podejmujemy racjonalne decyzje poparte wnikliwą analizą, w trosce o jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Stawiamy pacjenta i jego samopoczucie na górze naszej hierarchii wartości, dając mu poczucie, że jest dla nas ważny.


Pozwalamy pacjentom na bezpieczne zetknięcie się z procedurami medycznymi przy pełnym zaangażowaniu naszego personelu.


Nasza oferta zawiera porady lekarzy rodzinnych i lekarzy specjalistów, szerokoprofilowej diagnostyki jak również rehabilitacji. Ponadto prowadzimy leczenie operacyjne w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Sanitas. W ramach jednodniowego pobytu realizujemy zabiegi z różnych dziedzin medycznych, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Z powodzeniem także obsługujemy rynek pracodawców w zakresie opieki profilaktycznej nad pracującymi, zapewniając realizację ustawowego wymogu badań z zakresu medycyny pracy. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o medycynę estetyczną i chirurgię plastyczną, proponując naszym pacjentów kompleksowy zakres zabiegów i operacji.


Nasze mocne strony to:
DOŚWIADCZENIE jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych placówek medycznych w Lublinie, funkcjonujemy od 2003 roku, w tym czasie pomogliśmy setkom tysięcy pacjentów
NAJWYŻSZA JAKO OFEROWANYCH USŁUG zatrudniamy  wyłącznie najlepszych specjalistów, pasjonatów w swoich dziedzinach, którzy do każdego pacjenta podchodzą
indywidualnie, a nie schematycznie
KOMPLEKSOWOŚĆ oferujemy pełen zakres usług medycznych począwszy od lekarza rodzinnego, przez lekarzy specjalistów, rehabilitację, medycynę pracy, medycynę sportową, medycynę podróżny, stomatologię, prywatny szpital na klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej kończąc
ZORIENTOWANIE NA PACJENTA to nie tylko główna wartość wynikająca z naszej pracy, ale przede wszystkim ciągle działanie, które motywuje nas do poszukiwania i tworzenia najlepszych rozwiązań z zakresu opieki medycznej. Mamy potencjał do kreowania nowej jakości w opiece zdrowotnej.
BEZPIECZEŃSTWO to dla nas podstawa, w tej kwestii nie ma u nas półśrodków, posiadamy certyfikat zarządzania jakością, powołaliśmy zespół ds. kontroli zakażeń i pełnomocnika praw pacjenta, Zakupiliśmy najnowocześniejszy sprzęt do sterylizacji, w wielu wypadkach korzystamy z jednorazowych narzędzi medycznych.

 

Wizytówką Sanitas jest, pełno profilowy szpital specjalistyczny. Nowoczesny sprzęt medyczny i nowatorskie metody leczenia pozwalają na szybką rekonwalescencję. Kilka godzin po operacji lub zabiegu pacjent może już wrócić do domu. Jednym z ważnych aspektów dydaktycznych dla zespołu medycznego jest możliwość obserwowania operacji bądź zabiegów za pomocą systemu audiowizualnego, który umożliwia zorganizowanie zdalnego konsylium lekarskiego.

 

Nasze Specjalności

Specjalnością Centrum jest okulistyka, ortopedia, laryngologia i chirurgia ogólna. Sanitas posiada  specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny nowej generacji.

Zapewniamy indywidualną pomoc medyczną jak również świadczymy usługi dla firm oraz opiekę abonamentową. Potrafimy łączyć pełen profesjonalizm z  indywidualnym podejściem do pacjenta. Każda osoba przychodząca do Centrum Medycznego Sanitas jest otoczona przez nasz personel życzliwością i wielką uwagą, począwszy od rejestracji poprzez spotkanie ze specjalistą skończywszy na badaniach diagnostycznych. W krótkim oczekiwaniu na wizytę pacjent może wygodnie usiąść w jednej z licznych poczekalni i w miłej atmosferze spędzić ten czas. Nie zapominamy też o naszych pociechach.