Centrum Medyczne Sanitas  misję pomocy Pacjentom w powrocie do zdrowia niesie już ponad 10 lat. Od początku postawiliśmy na jakość i profesjonalizm zapewniając wyspecjalizowane usługi medyczne, a co się z tym wiąże dostępności do lekarzy specjalistów we wszystkich zakresach. O jakości usług świadczy przyznany przez  TÜV NORD Polska Certyfikat ISO 9001: 2015.

Dzisiaj nasze Centrum stara się dorównywać poziomem do renomowanych europejskich klinik. Pod marką Sanitas kryją się nie tylko gabinety specjalistyczne ale i stomatologia, medycyna pracy, opieka lekarza rodzinnego, rehabilitacja i endoskopia. Część rehabilitacyjna to kompleks pomieszczeń wyposażonych w najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia pobudzające ciało i energię życiową rekonwalescentów.

Wizytówką Sanitas jest, pełno profilowy szpital specjalistyczny. Nowoczesny sprzęt medyczny i nowatorskie metody leczenia pozwalają na szybką rekonwalescencję. Kilka godzin po operacji lub zabiegu pacjent może już wrócić do domu. Jednym z ważnych aspektów dydaktycznych dla zespołu medycznego jest możliwość obserwowania operacji bądź zabiegów za pomocą systemu audiowizualnego, który umożliwia zorganizowanie zdalnego konsylium lekarskiego.

Nasze Specjalności

Specjalnością Centrum jest okulistyka, ortopedia, laryngologia i chirurgia ogólna. Sanitas posiada  specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny nowej generacji.

Zapewniamy indywidualną pomoc medyczną jak również świadczymy usługi dla firm oraz opiekę abonamentową. Potrafimy łączyć pełen profesjonalizm z  indywidualnym podejściem do pacjenta. Każda osoba przychodząca do Centrum Medycznego Sanitas jest otoczona przez nasz personel życzliwością i wielką uwagą, począwszy od rejestracji poprzez spotkanie ze specjalistą skończywszy na badaniach diagnostycznych. W krótkim oczekiwaniu na wizytę pacjent może wygodnie usiąść w jednej z licznych poczekalni i w miłej atmosferze spędzić ten czas. Nie zapominamy też o naszych pociechach.

Filia w Świdniku

CM Sanitas to także nowo otwarta placówka w Świdniku, w której zapewniamy porady z zakresu specjalistyki, lekarza rodzinnego, rehabilitację, diagnostykę medyczną oraz medycynę pracy.