Dodane przez Krzysztof Bień - pt., 05/27/2022 - 13:59

Drodzy Pacjenci!

Kontakt 📞z Wami, to dla nas ważna sprawa! Dlatego, w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie, wprowadziliśmy zmiany w rozwiązaniach technologicznych w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej ☎️oraz przestrzeni do obsługi połączeń, jakie od Was otrzymujemy.

Obserwujemy, że wprowadzone zmiany pozytywnie wpłynęły na proces obsługi połączeń i zwiększyły komfort pracy naszych Pracowników. 🧏‍♂️🧏‍♀️

W celu sprawnego przekierowania rozmowy do odpowiedniego działu prosimy o tonowe wybieranie📱📲 dedykowanych numerów, które usłyszycie Państwo podczas zapowiedzi powitalnej:

1️⃣ Usługi komercyjne i abonamentowe — dotyczy pełnego zakresu konsultacji specjalistycznych oraz badań diagnostycznych wykonywanych w trybie komercyjnym.

2️⃣ Lekarz rodzinny

3️⃣ Szpital

4️⃣ Rehabilitacja

5️⃣ Usługi NFZ — dotyczy pełnego zakresu konsultacji specjalistycznych oraz badań diagnostycznych realizowanych w zakresie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

6️⃣ Medycyna Pracy.

❗️Dodatkowo informujemy, że kontakt telefoniczny z POZ będzie możliwy tylko i wyłącznie przez ogólny numer telefonu wybierając tonowo 2️⃣.

Pozostańmy w kontakcie! 🙂 📞 81 53 40 400