Dodane przez a.lisowska - śr., 10/28/2020 - 18:33

Ruszamy z mobilnym punktem pobrań wymazów w kierunku COVID-19 🚗🚘👩‍⚕️🧑‍👨‍⚕️
Kto może wykonać badanie w mobilnym punkcie pobrań ❓
Badanie może wykonać każda osoba w ramach skierowania wydanego przez lekarza (NFZ), bądź też prywatnie po opłaceniu kwoty za badanie 495 zł.
Pacjent powinien pojawić się w punkcie pobrań samochodem (jako kierowca, bądź pasażer siedzący za kierowcą). Badanie pobieramy bez wysiadania pacjenta z samochodu.
Jak się zarejestrować na badanie❓
W celu rejestracji badania w ramach świadczeń NFZ należy zadzwonić pod numer ☎️515 337 703 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do godziny 12.00, od poniedziałku do piatku w godzinach 12:00-18:00 i w soboty w godzinach 8:00-12:00 udostępniamy możliwość rejestracji pod numerem telefonu ☎️ 81 53-40-400.
W trakcie rejestracji należy podać swoje dane osobowe i kod skierowania na badanie oraz numer rejestracyjny samochodu, którym przyjedzie pacjent na badanie.
Za wizytę prywatną pacjent uiszcza opłatę w formie płatności on-line na stronie internetowej cmsanitas.pl lub przelewem.
Jakie trzeba mieć dokumenty przy sobie podczas wykonywania badania w mobilnym punkcie pobrań ❓
Na badanie należy zabrać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
Jak się przygotować do badania w mobilnym punkcie pobrań❓
Na dwie godziny przed badaniem nie wolno:
🚫Pić
🚫Jeść
🚫Palić papierosów
🚫Przyjmować leków
🚫Żuć gumy
🚫Myć zębów
🚫Płukać ust
Jak dojechać ❓
Mobilny punkt pobrań znajduje się przy ulicy Okopowej 3 przed parkingiem podziemnym.
Jadąc od ulicy Okopowej należy skręcić w ulicę dzielącą Centrum Medyczne Sanitas od PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji, następnie pojechać 120 m prosto, skręć w prawo, następnie prosto 120 m, punkt pobrań znajduje się po prawej stronie.
Jadąc od ulicy Zesłańców Sybiru należy za Centrum Kultury w Lublinie skręcić w prawo, punkt pobrań znajduje się po lewej stronie.
UWAGA ❗️❗️❗️
Pacjent ma obowiązek punktualnego ⏰ stawiennictwa na badanie, zgodnie z godziną podana w tracie rejestracji badania.