Dodane przez a.lisowska - czw., 10/01/2020 - 09:31

Wygraj pakiet nagród o wartości 8 000 złotych.

Co jest celem akcji?

Jej celem jeest wyłonienie 3 osób - jednego ambasadora i dwie ambasadorki, które przez 5 miesięcy zostaną objęte kompleksową opieką specjalistów Sanitas: lekarzy medycyny estetycznej, psychologów, dietetyków, stomatologów. O każdą z nich zatroszczy się jej indywidualny opiekun który, będzie czuwał nad kwestiami organizacyjnymi oraz odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości.Chcemy, aby w ciągu tego procesu każda z osób dobrze poczuła się we własnym ciele, podniosła swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, eliminując jednocześnie efekt błędnego koła, które często pojawia się u pacjentów korzystających jedynie z zabiegów upiększających.

Skąd pomysł na akcję?

Inspiracją dla akcji są pacjenci Sanitas oraz książka profesor psychologii Renee Engeln: „Obsesja piękna”. Chcemy pokazać, że piękno bywa różne, że piękni mogą być kobiety i mężczyźni w różnym wieku, o różnym typie urody i sylwetki. Pragniemy tą akcją zachęcić do poszukiwania indywidualnego piękna, które swój początek bierze w samoakceptacji i pewności siebie. Dlatego poza zabiegami medycyny estetycznej kładziemy olbrzymi nacisk na pracę z psychologiem i dietetykiem, która ma na celu zmianę nawyków i sposobu myślenia o sobie. Chcemy zachować harmonię między pięknem wewnętrznym, a zewnętrznym, jednocześnie odcinamy się od stereotypowo pojmowanych metamorfoz.

Do kogo jest skierowana akcje?

Akcja skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Warunkiem koniecznym jest skończone 18 lat i chęć pracy nad sobą.

Kto zostanie Ambasadorem Kliniki Urody Sanitas zdecydują czytelnicy Dziennika Wschodniego za pomocą głosowania SMS na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Zgłoszenia można nadsyłać do 11.10.2020 g. 22:00

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://www.dziennikwschodni.pl/zgloszenie.html?form=29