W ramach NFZ

Tak - wymagane skierowanie i konsultacja u Specjalisty realizującego zabieg

Komercyjnie

od 1500 zł

W ramach abonamentu

Nie

Bezpłatna konsultacja kwalifikująca

Nie

Znieczulenie

Miejscowe lub ogólne

Czas trwania

20- 30 minut

Czas pobytu w CM Sanitas

ok. 1 godziny po zabiegu w zn. miejscowym
ok. 4 godziny po zabiegu w zn. ogólnym

Czas rekonwalescencji (L4)

Do 30 dni

Zabieg polega na poszerzeniu jego ujścia poprzez wykonanie specjalnych nacięć wzdłuż osi prącia. Metodę charakteryzuje niewielka inwazyjność: zabieg przeprowadzany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym, opatrunek można usunąć po upływie dwóch dni, a rehabilitacja trwa około dwóch tygodni. Niestety w niektórych przypadkach plastyka napletka nie rozwiązuje problemu całkowicie – zdarza się, że wykonane nacięcia są za małe lub powstałe blizny powodują po pewnym czasie ponowne zwężenie napletka.

Specjaliści realizujący usługę:

Opieka pooperacyjna

Pacjent może opuścić szpital tego samego dnia, nie ma konieczności zostawania dłużej. Rany goją się przez około 2-4 tygodnie, w tym czasie należy powstrzymywać się od stosunków seksualnych i stosować zalecane przez lekarza żele bądź maści.

   

Jeśli chcielibyście Państwo zadać dodatkowe pytania lub też skonsultować konkretny przypadek, prosimy o kontakt z pracownikami naszej placówki - TEL. 794 136 038

Dodatkowe informacje

          Przedstawiona oferta  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.