Centrum Medycyny Estetycznej to miejsce gdzie doświadczeni Specjaliści i nowoczesny sprzęt działają na korzyść zdrowia, urody i samopoczucia. Szeroki zakres usług i zabiegów pozwala na indywidualne dostosowanie  leczenia do potrzeb każdego Pacjenta. Mało inwazyjne, a zarazem niezwykle skuteczne zabiegi pozwolą efektywnie  zrelaksować ciało i umysł oraz dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu zaoszczędzą czas i pieniądze.  

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która zajmuje się przede wszystkim poprawą wyglądu. Zabiegi oferowane przez zespół CM Sanitas, cechują się małą inwazyjnością.  Nasi specjaliści posiadają odpowiednio bogatą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie i dysponują nowoczesnym sprzętem. To połączenie umożliwia wykonanie zabiegów, które znacznie poprawią stan zdrowia, urodę oraz samopoczucie pacjentów.


Centrum Medycyny Estetycznej CM Sanitas

 

Specjaliści realizujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Lublinie: 

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Sanitas posiada jeden z najnowocześniejszych laserów frakcyjnych COdostępnych na rynku lubelskich usług medycznych.

Laser frakcyjny EDGE ONE renomowanego koreańskiego producenta Jeisys pozwala na realizację mało inwazyjnych i niezwykle efektywnych zabiegów z zakresu:

  • Medycyny estetycznej, 
  • Ginekologii estetycznej i leczniczej 
  • Chirurgi ogólnej i dziecięcej,
  • Dermatologii i dermatochirurgii, 
  • Laryngologii.

Laser frakcyjny

 

Prywatny szpital CM Sanitas posiada specjalistyczny laser frakcyjny CO2, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie minimalnie inwazyjnych i zarazem efektywnych zabiegów. Szpital w Lublinie oferuje zabiegi z dziedzin medycyny estetycznej, ginekologii leczniczej i estetycznej, laryngologii, dermatochirurgii i dermatologii oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej.
Wykorzystanie lasera frakcyjnego daje szybki i długotrwały efekt. Zabiegi są krótkie, co pozwala pacjentom zaoszczędzić sporo czasu.

Laser frakcyjny Lublin

Laser frakcyjny jest specjalistycznym sprzętem, który wykorzystuje się do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Centrum Medyczne Sanitas posiada jeden z najbardziej nowoczesnych laserów koreańskiej produkcji Jeisys, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie mało inwazyjnych i krótkich zabiegów.  Wykorzystanie lasera frakcyjnego CO2, poprawi jakość życia wielu osobom. Sprzęt stosuje się w przypadku zabiegów dla osób dorosłych i dla dzieci. Oprócz wyglądu, zabiegi z zastosowaniem lasera wpłyną na stan zdrowia pacjentów, urodę i samopoczucie.

Laser EDGE ONE umożliwia przeprowadzenie zabiegów z dziedzin medycyny takich jak laryngologia, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna i dziecięca, ginekologia estetyczna i lecznicza oraz dermatologia i dermatochirurgia.
Pożądane efekty zabiegów, jakie wykonuje się za pomocą lasera frakcyjnego, są szybkie i długotrwałe. Z zaletami nowoczesnego sprzętu łączą się umiejętności i doświadczenie lekarzy. W efekcie mogą Państwo liczyć na najwyższą jakoś usług. Specjaliści dobierają rodzaj usług i zabiegów do stanu pacjentów oraz do ich potrzeb. Zabiegi są wykonywane niezwykle szybko, co pozwala zaoszczędzić czas pacjentom. Zabiegi realizowane z wykorzystaniem lasera frakcyjnego to  szybki, pożądany i długotrwały efekt. 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszych Specjalistów - również w SOBOTĘ !