Prawidłowa higiena jamy ustnej, zdrowe zęby i dziąsła oraz biały uśmiech jest teraz w zasięgu każdego, kto pragnie o to zadbać.

W gabinetach stomatologicznych Centrum Medycznego Sanitas podejmujemy się leczenia, zawsze uwzględniając optymalne rozwiązania zarówno pod względem zdrowotnym jak i finansowym.
Z doświadczenia wiemy, że chociaż leczenie stomatologiczne jest coraz bardziej nowoczesne, nie należy do przyjemności, dlatego u nas zawsze uzyskasz leczenie z bezpiecznym znieczuleniem, a w zalecanych przypadkach także w znieczuleniu ogólnym (uśpieniu).

Pamiętaj, że gabinet stomatologiczny powinien być profesjonalny, a personel przyjazny, do lekarza powinieneś mieć zaufanie, gdyż to Ty oddajesz w jego ręce swoje zdrowie, zatem unikaj przypadkowych wizyt w nieznanym Ci gabinecie stomatologicznym.

Zgłoś się na BEZPŁATNĄ wizytę, oceń nasz profesjonalizm!

 

Kontroluj stan uzębienia przynajmniej raz na 6 miesięcy, a jeśli zauważysz krwawienie z dziąseł, ból zęba, reakcję na ciepło, zimno, słodkie - zgłoś się natychmiast do zaufanego lekarza stomatologa.

Proponujemy najwyższej jakości kompleksowe leczenie stomatologiczne:

  • zachowawcze,
  • protetyczne,
  • stomatologię estetyczną,
  • chirurgię stomatologiczną
  • ekskluzywne leczenie implantologiczne w oparciu o nowatorską metodę