W ramach NFZ

nie

Komercyjnie

od 1800 zł - 5000 zł
Ostateczną cenę ustala Specjalista podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu.

Innowacyjny zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym wykonywany.

Jak wynika ze statystyk przeprowadzonych w 2016r w Wielkiej Brytanii aż 80 % mężczyzn uważa że rozmiar penisa ma znaczenie dla kobiety. 79% mężczyzn chciałoby by ich penis był dłuższy, i prawie tyle samo bo aż 78% mężczyzn deklarowało chęć by ich członek był grubszy. Szybkim i skutecznym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest powiększanie prącia kwasem hialuronowym.
Według kobiet nie długość a grubość przyrodzenia męskiego ma znaczenie w osiąganiu satysfakcji seksualnej. Pochwa jest przewodem mięśniowo-błoniastym, silnie rozciągliwym i elastycznym długości od 5- 14cm. W ścianach pochwy znajdują się liczne zakończenia nerwowe ( szczególnie na jej przednia ściana w odległości około 1/3 od ujścia pochwy znajduje się największe ich skupisko – tak zwany punkt G ). Poprzez ich stymulacje kobieta osiąga orgazm pochwowy.

Przebieg zabiegu

Zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym trwa od 20-40 min. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu. Efekt zabiegu widoczny jest od razu a pacjent może bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć. Od 2 ml do 6ml kwas hialuronowy podawany jest metodą iniekcyjnią z zastosowaniem kaniuli co minimalizuje powikłania. Dzięki zabiegowi możliwe jest przedłużenie prącia o około 1-2 cm jak również pogrubienie o 0,5-2 cm w obwodzie, efekt końcowy zależny jest od pierwotnego rozmiaru prącia. Zabieg nie upośledza erekcji i nie powoduje powstawania blizn. Efekt utrzymuje się do 1-2 lat. By przedłużyć efekt estetyczny zabieg można powtórzyć po roku. Częste powtarzanie zabiegu nie jest koniecznie, gdyż podany kwas hialuronowy stymuluje produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia, czego skutkiem jest nieco większy rozmiar prącia nawet po wchłonięciu się kwasu hialuronowego. Po podaniu preparatu możliwe jest niewielkie zasinienie, zaczerwienienie i obrzęk które samoistnie ustępują.
Zabieg wymaga współpracy pacjenta.

Zalecenia

Codzienne rozprowadzanie i modelowanie prącia zapobiega nierównomiernemu rozkładaniu się kwasu ( instrukcje techniki przekazywane są po zabiegu ). Wskazana jest również 2-3 tygodniowa wstrzemięźliwość seksualna.