W ramach NFZ

Nie

Komercyjnie
ELLANCE S 1000 zł/ml
ELLANCE M 1200 zł/ml
ELLANCE L 1400 zł/ml
ELLANCE E 1800 zł/ml

ELLANSÉ® to implant do wstrzykiwania podskórnego zapewniający trwały efekt usuwania zmarszczek oraz innych niedoskonałości i problemów dotyczących tkanki łącznej.

Preparat ELLANSE należy do wypełniaczy z grupy biostymulantów.

"ELLANSÉ® to roztwór wodny karboksymetylocelulozy z zawartością syntetycznych mikrosfer z polikaprolaktonu. Środek używany jest w stałym stężeniu, a różne poziomy trwałości i utrzymywania się efektów uzyskuje się poprzez regulację długości łańcuchów polimerowych.

Mikrosfery PCL są całkowicie gładkie i okrągłe, przez co idealnie nadają się do użycia w wypełniaczach skórnych. Zabiegi przeprowadza się w formie ambulatoryjnej. Środek ELLANSÉ® można stosować na różne sposoby, w zależności od konkretnych niedoskonałości skóry. Dostępne są różne techniki iniekcji wypełniacza, np. liniowa, promieniowa czy technika prostopadłych nakłuć. Wypełniacz ELLANSÉ® stosuje się przy znieczuleniu miejscowym.

Procedura jest prosta i bezpieczna. Zabieg nie wpływa na codzienne życie pacjenta, który może normalnie wypełniać swoje obowiązki zawodowe i społeczne. Wyniki są bardzo satysfakcjonujące, nawet w przypadku tylko jednej aplikacji. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć”. Dr Luca Piovano